Списък с оферти
9
9
9
715 000 €
(4 086 € / м²)
Разпродажба
2
2+
175 м²
Calle Poseidón, Torrevieja
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
175 м²
бани
2+
Превод на английски
Bedrooms: 2, Bathrooms: 2, Penthouse in Torrevieja, Alicante, Spain
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
1дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
Calle Poseidón, Torrevieja
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.