SUPA24
Друго
Друго
Друго
249 000 €
(2 306 € / м²)
Разпродажба
3
2+
108 м²
Calle Santomera, Torrevieja

спалня3
плосък108 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Spacious, refurbished 108 m2 flat, 100 metres from El Acequión beach, with sea views from the large terrace. . . It features 3 good-sized double bedro...

Друго
Възраст на офертата: 15дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Calle Santomera, Torrevieja
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина