SUPA24
Друго
Друго
Друго
269 900 €
(4 028 € / м²)
Разпродажба
2
2+
67 м²
Avenida Espuña, Torrevieja

спалня2
плосък67 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Beautiful top-floor apartment located in the prestigious Oasis Beach 7 residential complex in Punta Prima, Torrevieja (Alicante). An ideal property bo...

Друго
Възраст на офертата: 56дни
Актуализирано: 27дни

Местности

Avenida Espuña, Torrevieja
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина