SUPA24
Друго
Друго
Друго
285 000 €
(3 701 € / м²)
Разпродажба
2
2+
77 м²
Puerta del Sol, Torre Pacheco

спалня2
плосък77 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Exclusive New Build Apartments in Private Resort 4km from the beach A Luxury Residential Complex with 24 Hour Security Located in a prestigious priva...

Друго
Възраст на офертата: 9дни
Актуализирано: 9дни

Местности

Puerta del Sol, Torre Pacheco
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина