SUPA24
Друго
Друго
Друго
529 000 €
(4 853 € / м²)
Разпродажба
3
2+
109 м²
Puerta del Sol, Torre Pacheco

спалня3
плосък109 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

NEW BUILD RESIDENTIAL IN PRIVATE GATED RESORT IN PROVINCE OF MURCIA New Build residential complex consist of 42 luxury apartments and penthouses with...

Друго
Възраст на офертата: 60дни
Актуализирано: 31дни

Местности

Puerta del Sol, Torre Pacheco
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина