Списък с оферти
31
31
31
143 000 €
(1 882 € / м²)
Разпродажба
3
1
76 м²
Camí de l'Ermita, Tarragona
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
76 м²
бани
Превод на английски
Komplett renovierte Wohnung + private 20m² Garage im Preis inbegriffen | La Floresta Tarragona
Komplett renovierte Wohnung in La Floresta zu verkauf...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
E - Неикономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
2дни
Актуализирано:
2дни
Докладване на реклама
Местности
Camí de l'Ermita, Tarragona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.