SUPA24
Друго
Друго
Друго
420 000 €
(2 877 € / м²)
Разпродажба
2
2+
146 м²
Carrer d'Elda, Santa Pola

спалня2
плосък146 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Located in the charming town of Santa Pola, this residential complex offers a selection of 80 properties, including apartments and penthouses, designe...

Друго
Възраст на офертата: 9дни
Актуализирано: 9дни

Местности

Carrer d'Elda, Santa Pola
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина