SUPA24
Друго
Друго
Друго
310 000 €
(3 924 € / м²)
Разпродажба
3
2+
79 м²
Calle Isla Perdiguera, San Javier

спалня3
плосък79 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Located in the charming town of Santiago de la Ribera, this exclusive residential complex offers a variety of housing options including apartments, gr...

Друго
Възраст на офертата: 12дни
Актуализирано: 12дни

Местности

Calle Isla Perdiguera, San Javier
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина