SUPA24
Друго
Друго
Друго
334 000 €
(3 884 € / м²)
Разпродажба
2
2+
86 м²
Calle Murillo, Rojales

спалня2
плосък86 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Gated residential complex of Mediterranean style flats with 2 bedrooms. Ideal for those looking for a comfortable and functional home to enjoy the cli...

Друго
Възраст на офертата: 61дни
Актуализирано: 31дни

Местности

Calle Murillo, Rojales
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина