SUPA24
Хол
Хол
Хол
74 800 €
(1 312 € / м²)
Разпродажба
2
1
57 м²
Carrer de Sant Ramon, Polop

спалня2
плосък57 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Piso en Venta en Xirles (Polop), Alicante 2 Habitaciones | Entorno Natural y Tranquilo
Se ofrece en venta este piso ubicado en Xirles, una pedanía de...

Друго
Възраст на офертата: 289дни
Актуализирано: 228дни

Местности

Carrer de Sant Ramon, Polop
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

CENTURY 21 Plaza

Подобни реклами

Подобни в чужбина