Списък с оферти
17
17
17
245 000 €
(8 750 € / м²)
Разпродажба
1
1
28 м²
Carrer Joan Crespí, Palma
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
1
плосък
28 м²
бани
Превод на английски
Apartment For sell in Palma De Mallorca in Baleares
Ubicado en la Calle Joan Crespi, en el codiciado barrio de Santa Catalina, este apartamento de 2...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Изглед
Под
Естествена светлина
След реконструкция
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
91дни
Актуализирано:
91дни
Докладване на реклама
Местности
Carrer Joan Crespí, Palma
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
1001 PORTALES
Jean François MONMARQUÉ
Покажи имейл
Покажи телефон
Свържете се с продавача
1001 PORTALES