SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 420 250 €
(19 193 € / м²)
Разпродажба
2
2+
74 м²
Avinguda de Joan Miró, Palma

спалня2
плосък74 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Dieses schöne Gebäude befindet sich in El Terreno zwischen Castell Bellver und Paseo Maritimo und bietet 10 Wohnungen mit 1 oder 2 Schlafzimmern zwisc...

Друго
Възраст на офертата: 277дни
Актуализирано: 276дни

Местности

Avinguda de Joan Miró, Palma
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

FIRST MALLORCA

Подобни реклами

Подобни в чужбина