SUPA24
Друго
Друго
Друго
359 000 €
(3 740 € / м²)
Разпродажба
2
2+
96 м²
Calle Ferrer, Orihuela

спалня2
плосък96 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

2 bedroom Hinojo apartment in Las Colinas Golf~If you dream of a luxury home on Las Colinas Golf and Country Club in the most favorable climate of Spa...

Друго
Възраст на офертата: 55дни
Актуализирано: 28дни

Местности

Calle Ferrer, Orihuela
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина