SUPA24
Друго
Друго
Друго
3 160 000 €
(20 387 € / м²)
Разпродажба
3
2+
155 м²
Ojén

спалня3
плосък155 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

In the exclusive residential complex of Río Real Playa. One of the few apartments available in Marbella directly on the beach and ready to move into, ...

Друго
Възраст на офертата: 51дни
Актуализирано: 21дни

Местности

Ojén
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина