Списък с оферти
20
20
20
99 000 €
(832 € / м²)
Разпродажба
4
1
119 м²
PLAZA GENERALITAT, Móra d'Ebre
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
119 м²
бани
Превод на английски
APARTAMENTO 4 HABITACIONES CON ASCENSOR
Se vende luminoso apartamento en cuarta planta con ascensor, ubicado en el corazón de Móra dEbre, en un edifi...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Естествена светлина
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
G - Изключително разточително
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
9дни
Актуализирано:
3дни
Докладване на реклама
Местности
PLAZA GENERALITAT, Móra d'Ebre
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.