SUPA24
Друго
Друго
Друго
203 000 €
(2 743 € / м²)
Разпродажба
2
2+
74 м²
Plaça l'Església, Moncofa

спалня2
плосък74 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

New Build Apartments for Sale in Moncofa 350 Metres from the Beach with Premium Finishes Prime Location in Moncofa on the Costa del Azahar Discover a...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаИзгледОтворено жилищно пространствоБаняДуш кабинаКухненски уредиЕстествена светлинаОбзаведен

Друго
Възраст на офертата: 13дни
Актуализирано: 12дни

Местности

Plaça l'Església, Moncofa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина