SUPA24
Хол
Хол
Хол
250 730 €
(3 214 € / м²)
Разпродажба
4
2+
78 м²
Calle Clavel, Mijas

спалня4
плосък78 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

شقق في ميخاس في مجمع بالقرب من ملاعب الجولف
ميخاس كوستا هي منطقة سكنية مرموقة تقع في منطقة كوستا ديل سول. مساحة المعيشة مناسبة بين ميخاس بويبلو وميخاس...

Друго
Възраст на офертата: 494дни
Актуализирано: 494дни

Местности

Calle Clavel, Mijas
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина