SUPA24
Друго
Друго
Друго
385 000 €
(4 477 € / м²)
Разпродажба
3
2+
86 м²
Calle Alhamar, Mijas

спалня3
плосък86 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

3-bedroom apartment with incredible sea views Step into a bright living and dining area that opens straight onto a terrace overlooking the sea — the ...

Друго
Възраст на офертата: 60дни
Актуализирано: 31дни

Местности

Calle Alhamar, Mijas
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина