Списък с оферти
6
6
6
1 100 000 €
(6 215 € / м²)
Разпродажба
3
2+
177 м²
LUGAR SAN FRANCISCO, Marbella
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
177 м²
бани
2+
Превод на английски
¡Bienvenido a tu nuevo hogar en Marbella!
Descubre esta increíble vivienda de 3 habitaciones y 2 baños, donde la comodidad y el lujo se fusionan para...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
495дни
Актуализирано:
494дни
Докладване на реклама
Местности
LUGAR SAN FRANCISCO, Marbella
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
CENTURY 21 Now IV
Покажи телефон
Свържете се с продавача
CENTURY 21 Now IV