SUPA24
Друго
Друго
Друго
475 000 €
(5 460 € / м²)
Разпродажба
3
2+
87 м²
Marbella

спалня3
плосък87 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Located in the sought-after area of Elviria, this spacious apartment is just a short stroll from the beach and local amenities in East Marbella. The p...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Marbella
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Подобни реклами

Подобни в чужбина