SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 995 000 €
(15 000 € / м²)
Разпродажба
2
2+
133 м²
CONJUNTO EMBRUJO DE BANUS, Marbella

спалня2
плосък133 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

LUXURY BEACHFRONT APARTMENT IN PUERTO BANÚS – FIRST LINE TO THE BEACH – WALKING DISTANCE TO BEACH, MARINA & LUXURY AMENITIES~~Apartment: 132 m2 aprox....

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 1дни

Местности

CONJUNTO EMBRUJO DE BANUS, Marbella
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

MT Homes

Jessica Marcos Diaz, MTHomes

Подобни реклами

Подобни в чужбина