SUPA24
Хол
Хол
Хол
540 000 €
(6 585 € / м²)
Разпродажба
3
2+
82 м²
PASEO PALMERAS (LAS), Marbella

спалня3
плосък82 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Mittelgeschoss-Wohnung, San Pedro de Alcántara, Costa del Sol.
2 Schlafzimmer, 2 Badezimmer, Gebaut 82 m², Terrasse 13 m².

Lage : Nähe Hafen, Nähe Ge...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаИзгледОбзаведенОтворено жилищно пространство

обзаведен
Възраст на офертата: 4дни
Актуализирано: 4дни

Местности

PASEO PALMERAS (LAS), Marbella
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Carlingpetri

Подобни реклами

Подобни в чужбина