SUPA24
Хол
Хол
Хол
870 000 €
(5 613 € / м²)
Разпродажба
4
2+
155 м²
Calle Virgen de Loreto, Marbella

спалня4
плосък155 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

منازل حديثة من غرفتين و ثلاث و أربع غرف نوم في ماربيا
يقع هذا المشروع السكني في واحدة من أفضل مناطق ماربيا. كانت ماربيا المنطقة السياحية الأولى التي ب...

Друго
Възраст на офертата: 46дни
Актуализирано: 46дни

Местности

Calle Virgen de Loreto, Marbella
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Spain Homes

Подобни реклами

Подобни в чужбина