SUPA24
Друго
Друго
Друго
690 000 €
(8 118 € / м²)
Разпродажба
2
2+
85 м²
Calle Real, Marbella

спалня2
плосък85 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This refurbished apartment for sale in Nueva Andalucia, Marbella has been updated to a high standard, presenting a well-balanced interior with a clear...

Друго
Възраст на офертата: 60дни
Актуализирано: 30дни

Местности

Calle Real, Marbella
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина