SUPA24
Хол
Хол
Хол
182 000 €
(2 600 € / м²)
Разпродажба
3
1
70 м²
LUGAR CHULLERA, Manilva

спалня3
плосък70 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apartment for sale in Manilva, very well located, three bedrooms and one bathroom, frontline beach, is located in one of the most sought after areas o...

Друго
Възраст на офертата: 489дни
Актуализирано: 488дни

Местности

LUGAR CHULLERA, Manilva
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

CENTURY 21 Blue

Подобни реклами

Подобни в чужбина