SUPA24
Хол
Хол
Хол
830 000 €
(12 969 € / м²)
Разпродажба
3
2+
64 м²
Puente de la Esperanza, Málaga

спалня3
плосък64 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

شقق مذهلة من 2 إلى 3 غرف نوم على مسافة قريبة من البحر في ملقة
يقع المشروع الجديد في ملقة، كوستا ديل سول في جنوب إسبانيا، وهي مدينة ذات تاريخ غني وثقاف...

Друго
Възраст на офертата: 492дни
Актуализирано: 492дни

Местности

Puente de la Esperanza, Málaga
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина