SUPA24
Хол
Хол
Хол
384 000 €
(4 364 € / м²)
Разпродажба
4
2+
88 м²
Puente de la Esperanza, Málaga

спалня4
плосък88 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

شقق بموقع مركزي في إيستيبونا، ملقة
تقع الشقق في مجمع سكني مريح في إيستيبونا. إيستيبونا هي منطقة سكنية شهيرة وموقع جذب سياحي في بلدية مالقة في منطقة كو...

Друго
Възраст на офертата: 496дни
Актуализирано: 495дни

Местности

Puente de la Esperanza, Málaga
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина