SUPA24
Друго
Друго
Друго
594 000 €
(5 712 € / м²)
Разпродажба
4
1
104 м²
Calle Granada, Málaga

спалня4
плосък104 м²
бани1
асансьорНе
паркингДа
щатНово строителство
мазеНе
терасаДа

Описание

Elegantní byt se nachází ve 2. patře moderního projektu Albatros XV v Marbelle (Nueva Andalucía).
Nemovitost byla dokončena ve vysokém standardu, s ve...

Необзаведен
Възраст на офертата: 9дни
Актуализирано: 9дни

Местности

Calle Granada, Málaga

Граждански удобства

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Подобни реклами

Подобни в чужбина