SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 995 000 €
(8 712 € / м²)
Разпродажба
4
2+
229 м²
Puente de la Esperanza, Málaga

спалня4
плосък229 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This luxurious 4-bedroom ground floor apartment is located in the heart of Marbella’s Golden Mile, offering the blend of apartment and villa living. T...

Друго
Възраст на офертата: 44дни
Актуализирано: 28дни

Местности

Puente de la Esperanza, Málaga
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина