SUPA24
Друго
Друго
Друго
649 000 €
(7 547 € / м²)
Разпродажба
3
2+
86 м²
Puente de la Esperanza, Málaga

спалня3
плосък86 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

We are delighted to present you this renovated middle-floor apartment in El Mirador 2 (La Quinta, Benahavís). This is a charming and peaceful developm...

Друго
Възраст на офертата: 60дни
Актуализирано: 29дни

Местности

Puente de la Esperanza, Málaga
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина