SUPA24
Друго
Друго
Друго
349 500 €
(3 495 € / м²)
Разпродажба
2
2+
100 м²
Puente de la Esperanza, Málaga

спалня2
плосък100 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Located in Phase 1, this spacious two-bedroom apartment offers comfortable living in a peaceful and well-maintained setting. The property is part of t...

Друго
Възраст на офертата: 61дни
Актуализирано: 31дни

Местности

Puente de la Esperanza, Málaga
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина