SUPA24
Друго
Друго
Друго
275 000 €
(2 670 € / м²)
Разпродажба
2
2+
103 м²
Puente de la Esperanza, Málaga

спалня2
плосък103 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

We present this bright apartment located in one of the most sought-after areas of Riviera del Sol, within a private and well-maintained residential co...

Друго
Възраст на офертата: 60дни
Актуализирано: 29дни

Местности

Puente de la Esperanza, Málaga
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина