SUPA24
Друго
Друго
Друго
750 000 €
(6 818 € / м²)
Разпродажба
1
1
110 м²
Puente de la Esperanza, Málaga

спалня1
плосък110 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Excellent 1 Bedroom Apartment (With Project to extend up to 2 Bedrooms) – Las Terrazas de las Lomas de Marbella Club, Golden Mile An exceptional oppor...

Друго
Възраст на офертата: 55дни
Актуализирано: 24дни

Местности

Puente de la Esperanza, Málaga
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина