Списък с оферти
15
15
15
4 415 000 €
(32 463 € / м²)
Разпродажба
4
1
136 м²
Puente de la Esperanza, Málaga
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
136 м²
бани
Превод на английски
Výjimečný apartmán se 3 ložnicemi v Jardin Persa, Puente Romano
Tento elegantní apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami v Jardin Persa se nachází v pr...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
63дни
Актуализирано:
35дни