SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 210 000 €
(6 994 € / м²)
Разпродажба
4
1
173 м²
Puente de la Esperanza, Málaga

спалня4
плосък173 м²
бани1
асансьорНе
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Tato exkluzivní nemovitost se nachází v klidné a tiché rezidenční čtvrti na východě Málagy a je ideální pro ty, kteří hledají klidné prostředí, aniž b...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаОтворено жилищно пространствоЕстествена светлинаИнтелигентни устройства

Необзаведен
Възраст на офертата: 71дни
Актуализирано: 38дни

Местности

Puente de la Esperanza, Málaga

Граждански удобства

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Подобни реклами

Подобни в чужбина