Списък с оферти
23
23
23
969 000 €
(8 212 € / м²)
Разпродажба
4
1
118 м²
Calle Marbella, Málaga
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
118 м²
бани
Превод на английски
Marbella - jediný mrakodrap v Marbelle Exkluzivní nabídka
Úžasně zrekonstruovaný apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, který nabízí úchvatný panora...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Изглед
След реконструкция
Отворено жилищно пространство
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
127дни
Актуализирано:
33дни