Списък с оферти
10
10
10
445 000 €
(4 684 € / м²)
Разпродажба
3
1
95 м²
Calle Manilva, Málaga
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
95 м²
бани
Превод на английски
Nový vývoj: [Lůžka: 2 - 3] [Vany: 0 - 2] [Zastavěná plocha: 83,00 m2 - 136,00 m2].
Domy se 2 ložnicemi u moře v Manilvě
Když se rozhodnete vzít si p...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Изглед
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
144дни
Актуализирано:
29дни