Списък с оферти
61
61
61
599 990 €
(4 651 € / м²)
Разпродажба
3
2+
129 м²
Calle Olmos, Málaga
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
129 м²
бани
2+
Превод на английски
Let me introduce you to this wonderful property located in one of the most sought-after areas of Málaga: Cerrado de Calderón.
Key features:
3 spacio...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
357дни
Актуализирано:
28дни
Докладване на реклама
Местности
Calle Olmos, Málaga
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
CENTURY 21 Gold
Покажи телефон
Свържете се с продавача
CENTURY 21 Gold