SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 590 000 €
(17 667 € / м²)
Разпродажба
2
1
90 м²
CALLE LAGASCA, Madrid

спалня2
плосък90 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Exclusive apartment for sale in Recoletos, within the city limits of Madrid, located in one of the most sought-after areas. The property is situated i...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 1дни

Местности

CALLE LAGASCA, Madrid
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Lucas Fox Madrid

Подобни реклами

Подобни в чужбина