Списък с оферти
25
25
25
359 000 €
(3 520 € / м²)
Разпродажба
3
2+
102 м²
CALLE MENDIVIL, Madrid
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
102 м²
бани
2+
Превод на английски
EXKLUSIVE, RENOVIERTE WOHNUNG MIT TERRASSE IN EINER DER BESTEN LAGEN VON PUENTE DE VALLECAS.
Wir präsentieren Ihnen diese herrliche Wohnung in strate...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
C - Икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
2дни
Актуализирано:
2дни
Докладване на реклама
Местности
CALLE MENDIVIL, Madrid
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.