SUPA24
Хол
Хол
Хол
2 950 000 €
(13 594 € / м²)
Разпродажба
3
1
217 м²
CALLE LAGASCA, Madrid

спалня3
плосък217 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Exclusive property for sale in Goya, within the city limits of Madrid, located in one of the most prestigious and sought-after areas of the Salamanca ...

Друго
Възраст на офертата: 10дни
Актуализирано: 4дни

Местности

CALLE LAGASCA, Madrid
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Lucas Fox Madrid

Подобни реклами

Подобни в чужбина