Списък с оферти
41
41
41
1 060 000 €
(12 045 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
88 м²
CALLE ALCALA, Madrid
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
88 м²
бани
Превод на английски
BARNES Madrid is selling this spectacular, newly renovated 88 m² flat in the Salamanca district, in the Lista neighbourhood.
Situated on the sixth...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Асансьор
Климатик
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Отворено жилищно пространство
Отделна тоалетна
Високи тавани
След реконструкция
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
103дни
Актуализирано:
103дни
Докладване на реклама
Местности
CALLE ALCALA, Madrid
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.