SUPA24
Хол; дървен под, естествена светлина, модерен стил, високи тавани
Хол
Хол
1 440 000 €
(12 857 € / м²)
Разпродажба
3
2+
112 м²
Calle de Goya, Madrid

спалня3
плосък112 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Coldwell Banker Unique presents this magnificent flat located in the prestigious Goya neighbourhood. Located on the second floor with a lift, this 113...

Друго
Възраст на офертата: 140дни
Актуализирано: 140дни

Местности

Calle de Goya, Madrid
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Coldwell Banker Unique Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина