SUPA24
Хол
Хол
Хол
545 000 €
(3 949 € / м²)
Разпродажба
4
2+
138 м²
CALLE CASTELLO, Llançà

спалня4
плосък138 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Dúplex en venta en la exclusiva zona de Grifeu con vistas al mar
Presentamos esta atractiva vivienda tipo dúplex situada en una de las zonas más deman...

Друго
Възраст на офертата: 19дни
Актуализирано: 19дни

Местности

CALLE CASTELLO, Llançà
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

BLAUHOUSE

Подобни реклами

Подобни в чужбина