SUPA24
Хол
Хол
Хол
127 000 €
(1 814 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
70 м²
Calle Velázquez, León

спалняatypical
плосък70 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

PISO REFORMADO A ESTRENAR EN VENTA – 127.000 €

Se vende piso totalmente reformado con materiales de alta calidad, listo para entrar a vivir.

La vivi...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

След реконструкцияОтворено жилищно пространствоКухненски уредиПод

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Calle Velázquez, León
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Javier LASTRA

Подобни реклами

Подобни в чужбина