SUPA24
Хол
Хол
Хол
133 000 €
(1 928 € / м²)
Разпродажба
2
1
69 м²
CALLE SANT JOAN, Ibi

спалня2
плосък69 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR INMUEBLE EN RENTABILIDAD Excelente oportunidad de adquirir esta vivienda. Se trata de un magnífi...

Друго
Възраст на офертата: 41дни
Актуализирано: 41дни

Местности

CALLE SANT JOAN, Ibi
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

CENTURY 21 Plaza

Подобни реклами

Подобни в чужбина