Списък с оферти
7
7
7
1 990 000 €
(7 236 € / м²)
Разпродажба
3
2+
275 м²
Avenida 8 de Marzo, Fuengirola
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
275 м²
бани
2+
Превод на английски
Presentamos South Residences: Tu Hogar de Ensueño en el Corazón del Sur de Europa
Anidado en el paisaje pintoresco donde el arte y la naturaleza se...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Сигурност
Естествена светлина
Дървени греди
След реконструкция
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
492дни
Актуализирано:
492дни
Докладване на реклама
Местности
Avenida 8 de Marzo, Fuengirola
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.