SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 287 000 €
(7 271 € / м²)
Разпродажба
3
2+
177 м²
Calle Posada, Fuengirola

спалня3
плосък177 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Penthouse for sale in Fuengirola Centro, Fuengirola with 3 bedrooms, 3 bathrooms and with orientation south/east, with communal swimming pool, private...

Друго
Възраст на офертата: 58дни
Актуализирано: 29дни

Местности

Calle Posada, Fuengirola
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина