SUPA24
Друго
Друго
Друго
379 900 €
(2 042 € / м²)
Разпродажба
3
2+
186 м²
CALLE MEXIC (DE), Finestrat

спалня3
плосък186 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

The Mirador Hills complex consists of bungalows with 3 bedrooms and 2 bathrooms with access to the communal areas and the swimming pool. The bungalows...

Друго
Възраст на офертата: 56дни
Актуализирано: 27дни

Местности

CALLE MEXIC (DE), Finestrat
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина