Списък с оферти
36
36
36
395 000 €
(4 817 € / м²)
Разпродажба
3
2+
82 м²
Avenida España, Estepona
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
82 м²
бани
2+
Превод на английски
This outstanding home on the Costa del Sol is the epitome of sophisticated living.
This is new project of 61 apartments with a choice of 2, 3, or 4 b...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Климатик
Градини
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
3дни
Актуализирано:
3дни
Докладване на реклама
Местности
Avenida España, Estepona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.